Patēriņa Kredīti

NosaukumsVecuma IerobežojumsMaksimālā kredīta summaProcentu likme*Izsniegšanas ātrums
BigBank kredits Patēriņa Kredīti20-657000 Ls22% gadā4 dienasSaņemt Naudu
 Patēriņa Kredīti19-701000 Ls10%15 minSaņemt Naudu

*Procentu likme tiek aprēķināta aizņemoties 100Ls uz 30 dienām.

Patēriņa kredīti internetā

Ikdienā bieži rodas neparedzētas situācijas, kad nepieciešams iegādāties kādu noteiktu pakalpojumu vai preci. Tas var būt atpūtas brauciens, mācību vai medicīnisku pakalpojumu apmaksa, sadzīves tehnika, mājokļa remonts, kā arī dažadi citi pirkumi. Mūsu vajadzības ir tik dažādas, bet bieži vien daudziem pietrūkst līdzekļu šādu preču iegādei.

Tieši tāpēc ir domāts patēriņa kredīts – īstermiņa aizdevums, kas paredzēts gadījumiem, kad nepieciešami naudas līdzekļi kāda noteikta pakalpojuma vai pirkuma iegādei. Internetā ir ļoti daudz piedāvājumu, bet svarīgi ir izvērtēt uz izvēlēties piemērotāko kompāniju no kuras aizņemties naudu. Vairums kredītkompāniju nepieciešamo kredītu piešķir bez ķīlas un galvotājiem, bet svarīgi un noteicošie ir klienta ienākumi un stabilitāte. Mr.kredīts iesaka izvēlēties kādu no BigBank piedāvātajiem patēriņa kredītiem.


Bigbank

bigbank.lv v2 200x200 lv Patēriņa Kredīti

Ļoti droši, ērti, viegli un uzticami ir aizņemties no kompānijas BigBank, kas Latvijā darbojas jau 20 gadus un klientiem piedāvā izdevīgus patēriņa kredītus internetā. Ir iespēja aizņemties līdz pat 7000 Ls, tikai ar 9% procentu likmi, ja klienta vecums ir vismaz 20 gadi un nepārsniedz 65 gadu vecumu, ir stabili ienākumi, kas pēc citu kredītu nomaksas sastāda vismaz 150Ls un klientam nav nenokārtotu parādu citās bankās vai finanšu iestādēs. Vairāk par BigBank patēriņa kredītiem un citām aktualitātēm var uzzināt Bigbank.lv

Saņemt Naudu


 Patēriņa Kredīti


Mr.Kredīts.lv iesaka aizņemties izmantojot BigBank piedāvātos patēriņa aizdevumus, jo šī kompānija ir drošas un ieteicamas klientiem, kuri vēlas aizņemties neparedzētiem gadījumiem. Protams, pirms patēriņa kredīta ņemšanas ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējās kā veiksmīgāk atmaksāt aizdevumu.

 

Patēriņa Kredīti
244 votes, 4.70 avg. rating (93% score)
© Mr-Kredits 2012-2013
Top