formats

BigBank Kredīts

Published on March 1, 2012, by +

BigBank kredits BigBank KredītsBigBank kredīts
Iestājoties jaunam gadalaikam, jebkura kompānija meklē iespēju izvērst kāda veida akciju kampaņas. Arī BigBank nav izņēmums. Banka, kuras galvenā koncentrēšanās ir uz jau esošo klientu segmentu, ir izvērsusi aktīvu kredītu izsniegšanas kampaņu – “Aizdevums Zaļākam Pavasarim”. BigBank ir īpaša banka tādā ziņā, ka tā nekonkurē ar universālajām bankām to tradicionālo pakalpojumu sfērā. Bankas galvenā vērtība ir esošais klientu klāsts un to saglabāšana.
Jaunā BigBank kredītu akcija ir ļoti acīm tīkama, jo tā piedāvā no 200 līdz 7000 Ls kredītu. Bet, kas ir pats patīkamākais šajā akcijā, ir fakts, ka kredītu ir jāsāk atmaksāt vien sākot no trešā mēneša, respektīvi, divus mēnešus kredīta ņēmējs var dzīvot bez raizēm. Kā arī ir jāpiemin tas, ka BigBank ir ļoti pretimnākoša kompānija, kas piedāvā šo akcijas pakalpojumu ikvienam, pat tiem, kas nav bankas klienti.
Protams, kā jau jebkuram aizdevumam, arī BigBank kredītiem ir savi nosacījumi. Neskaitot divu mēnešu brīvdienas kredīta atmaksai, ir jāņem vērā sekojošais:
Procentu likmes sākot no 25 procentiem gadā no aizdevuma summas;
Aizdevuma termiņš 6-60 mēneši;
Esošajiem bankas klientiem līdz pat 120 mēnešiem;
Iespēja atmaksāt aizdevumu pirms termiņa bez papildu izdevumiem.
Kā jau jebkurai finanšu institūcijai, arī BigBank ir izstrādāti noteikumi kredīta pieteicējiem:
Pieteicējs ir Latvijas iedzīvotājs un ir vismaz 18 gadus vecs;
Piedāvātais aizdevuma apmērs ir atkarīgs no pieteicēja ienākumiem;
Ja galvojums ir kā papildu nodrošinājums, tad galvotājs ir Latvijas iedzīvotājs un ir vismaz 18 gadus vecs;
Gadījumā, ja Jums nav pietiekamu ienākumu vai Galvotāja, tad Jūs varat pieteikties aizdevumam virs LVL 1000 pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Salidzinat atros kreditus BigBank Kredīts

BigBank ir banka, ka izsniedz aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu līdz pat 90000 Ls. Katrs kredīta ņēmējs var izlemt, vai atmaksāt visu aizņēmuma summu pēdējā mēnesī vai veikt ikmēneša maksājumus. Jārēķinās, ka attiecīgi būs citas procentu likmes un atmaksas termiņi, taču ikviens var atrast sev piemērotāko veidu, kā atmaksāt kredītu.
Pieteikšanās aizdevumam ir diezgan vienkārša. Ir nepieciešams aizpildīt aizdevuma pieteikumu, jāiesniedz nepieciešamos dokumentus (aizdevuma pieteikums, pase, BigBank apstiprinātas nekustamo īpašumu aģentūras vērtējums, izziņa, ka par ieķīlājamo īpašumu nav komunālo maksājumu parādu, kā arī rakstveida piekrišana par VSAA informācijas saņemšanu). Pēc tam ar Jums sazināsies BigBank aizdevumu speciālists.
Kā jau jebkurai kredītiestādei, arī BigBank, izsniedzot kredītu, ir jābūt nodrošinājumam, kas kredīta neatmaksāšanas gadījumā nokļūs bankas īpašumā. Kā aizdevuma nodrošinājumus pieņem ēkas, dzīvokļus un mājas apbūvei izmantojamo zemi. Maksimālā iespējamā aizdevuma summa ir atkarīga no ieķīlātā nekustamā īpašuma tirgus vērtības.
BigBank interesēs ir palīdzēt klientiem pieņemt pareizo lēmumu, tādēļ banka ir izstrādājusi padomus, kas palīdzēs izvairīties no problēmām maksātnespējas gadījumā:
Sazinieties ar banku pēc iespējas drīzāk. Meklējiet risinājumu nekavējoties.
Vienreizēja kavējuma gadījumā maksājuma datumu iespējams mainīt vienu reizi.
Ja maksājuma datums ir ilgtermiņa problēma, maksājuma datumu var mainīt visam grafikam.
Ja ienākumu samazinājums ir īslaicīgs, var paņemt maksājumu atvaļinājumu.
Ja ienākumu samazinājums ir ilglaicīgs, iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, tādējādi samazinot ikmēneša maksājuma summu.
Ja Jūsu situācijai neder neviens no standarta risinājumiem, sarunājiet personīgu tikšanos ar mūsu konsultantiem.

cta BigBank Kredīts

BigBank Kredīts
3 votes, 5.00 avg. rating (99% score)
 
© Mr-Kredits 2012-2013
Top