formats

Ātrais kredīts – Vivus.lv

 Ātrais kredīts  Vivus.lvSadzīvē bieži vien rodas negaidītas situācijas, kad nepieciešama nauda, bet nav kur aizņemties. Šajā gadījumā vislabāk būs izvēlēties drošas un stabilas kredītiestādes. Viena no labākajām un klientiem draudzīgākajām kompānijām ir Vivus.lv, kas klientiem piedāvā izdevīgus kredītus ar zemām procentu likmēm un īpašu attieksmi pret katru klientu. Vivus.lv var palīdzēt uzlabot finansiālo situāciju, bet klientam būtu vēlams atcerēties, ka aizņemšanās būs droša, ja kredītu pēc noteiktā laika būs iespējams atmaksāt.
Vivus.lv ir kompānija, kura -

 • piedāvā ātros kredītus Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 19 -70gadiem;
 • izsniedz aizdevumus personām bez nesamaksātiem parādiem vai pārkāptām kredītsaistībām citās kredītiestādēs;
 • pēc katra klienta finansiālās situācijas piedāvā noteiktas kredīta summas;
 • izsniedz kredītus no 50 -700 latiem ar atmaksas termiņu no 1mēneša līdz 1gadam;
 • aizdevumus izsniedz gan darbadienās, gan brīvdienās no 7.00 līdz 24.00;
 • klientiem pārskata kredītu tikai 15minūšu laikā, garantējot ātru un stabilu servisu!
 • Klientiem ir jāatceras, ka kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai. Sliktas kredītvēstures gadījumā, aizdevums tiks atteikts.

pieteikties kreditam e1335985864518 Ātrais kredīts  Vivus.lv

Kā pieteikties aizdevumam-

 • nepieciešams reģistrēties kompānijas mājas lapā vivus.lv un jāpiesakās aizdevumam kredītu kalkulatorā, ko ērti ir iespējams izdarīt izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu;
 • Lai reģistrētos un pieteiktos aizdevumam klientam ir nepieciešams aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām, mobilā telefona numurs un e-pasts, kas būs nepieciešami reģistrējoties.

Lai saņemtu aizdevumu kompānijā Vivus.lv nav nepieciešami nekādi papildus dokumenti, ķīla vai galvojums. Jāatceras, ka kompānijas izvērtēs kredīta piešķiršanu ņemot vērā topošā klienta kredītvēsturi, kas arī būs noteicošais iemesls kredīta piešķiršanā. Ja klienta kredītvēsture ir pozitīva un rēķini ir maksāti savlaicīgi – Vivus.lv viennozīmīgi izsniegs prasīto naudas summu.
Bet gadījumā, ja iepriekš esi kavējis maksājumu termiņus, aizdevumu tev var arī atteikt. Esi atbildīgs – pozitīva kredītvēsture ir svarīgs priekšnoteikums, lai aizdevumu Tev izsniegtu gan šodien, gan arī tālākā nākotnē.
Būtiski ir atcerēties, ka minimālā aizdevuma summa ir 50 lati, bet maksimālā – 700Ls. Klientam piešķiramā summa ir atkarīga savas maksātspējas un ieņēmumiem. Kompānija jau esošajiem klientiem, kuri veiksmīgi atmaksājuši pirmo naudas kredītu, nākamajā aizņemšanās reizē var arī piedāvāt lielāku kredīta summu. Svarīgi atcerēties -

 • Vivus.lv vienai personai izsniedz tikai vienu ātro kredītu;
 • tikai tad, kad klients atmaksā vienu kredīta summu ir pieejams nākamais aizdevums;
 • reģistrēties un pieteikties ātrajam kredītam klients var jebkurā diennakts stundā, bet kredīti tiek izsniegti katru dienu no 7.00 rītā līdz 24.00.

 Ātrais kredīts  Vivus.lv

pieteikties kreditam e1335985864518 Ātrais kredīts  Vivus.lv
Mr-Kredits.lv iesaka izmantotot kompānijas Vivus.lv piedāvājumus, jo tas ir drošs variants kā aizņemties naudu dažādos neparedzētos gadījumos. Protams, aizņemšanās jāveic gudri un atbildīgi – izvērtējot savas spējas atmaksāt kredītu.

Salīdzini Vivus ar pārējiem kredītiem šeit…

Ātrais kredīts – Vivus.lv
8 votes, 4.50 avg. rating (90% score)
 
© Mr-Kredits 2012-2013
Top